Кредит онлайн на карту в Україні

Якщо ситуація вимагає швидкого рішення і фінансових коштів, розв’язати цю проблему допоможе кредит онлайн на карту в Україні. Нижче представлені кращі МФО, в яких позичальник може швидко отримати фінансову допомогу на вигідних умовах.

Щоб прочитати детальну інформацію про конкретну МФО, натисніть на логотип.

Сумма:123
Срок:123
Показать больше результатов
Ви можете задати критерії підбору організацій за категоріями. Для цього натисніть на блок, відповідний вашим вимогам.

Раніше людина і уявити не могла, що колись можна буде взяти кредит онлайн на карту. До того, як з’явилися мікрофінансові організації, єдиним способом роздобути додаткові фінансові кошти, це були банківські кредити або родичі, друзі, які могли їх позичити. Сьогодні ж, в сучасному світі, для цього навіть не потрібно виходити з дому. Для цього потрібно лише подати заявку на сайті однієї з МФО, і отримати свої гроші на картку «Приватбанку», або будь-яку іншу карту банку України.

Зміст

 1. Що таке кредит онлайн?
 2. Хто може отримати кредит онлайн на карту?
 3. Умови кредитування в МФО
 4. Які документи потрібні для отримання онлайн кредиту в Україні?
 5. Як отримати кредит онлайн на карту?
 6. Способи погашення
 7. Плюси і мінуси онлайн кредитів
 8. Плюси онлайн кредитів
 9. Мінуси онлайн кредитів
 10. Закон про онлайн кредити

Що таке кредит онлайн?

Кредит онлайн – це послугу, яку надають мікрофінансові організації. Має на увазі вона видачу грошей позичальникові, на певний термін під відсоток. Оформлення мікрокредиту не вимагає збору великої кількості документів, а також займає мінімальну кількість часу. В основному, весь процес, від подачі заявки до отримання грошей відбувається в інтернеті, але, якщо у організації є відділення в вашому місті, кредит можна оформити оффлайн, і отримати гроші готівкою.

Хто може отримати кредит онлайн на карту?

Отримати кредит онлайн на карту, може будь-хто громадянин України, якому на момент подачі заявки є повних 18 років. Це можуть бути:

 • студенти;
 • пенсіонери;
 • домогосподарки;
 • фрілансери;
 • неофіційно працюють і інші.

У деяких МФО, мінімальний вік для отримання кредиту становить 20 або 21 рік. Цю інформацію можна перевірити за допомогою нашого порталу, або уточнити у консультанта. Також позичальник повинен проживати на території України, і вказати актуальні дані в заявці. Будь-яка невідповідність дійсності може послужити причиною відмови в кредиті.

Умови кредитування в МФО

Умови кредитування в різних МФО відрізняються. Найчастіше перший кредит видається під 0,01% в день. Ставка на повторний кредит в тій же МФО буде збільшена. В середньому вона становить близько 2% в день. Тобто, якщо позичальник взяв 10000 гривень, через 10 днів він зобов’язується повернути 12000 гривень. З цієї причини, подавати повторну заявку краще в іншу компанію, де позичальник не оформляв кредит раніше.

При недотриманні договору, будуть нараховані штрафи. Нараховуються вони у вигляді підвищеної процентної ставки за кожен день прострочення. Щоб уникнути подібних ситуацій, радимо не порушувати умови договору.

Які документи потрібні для отримання онлайн кредиту в Україні?

Одна з переваг онлайн кредитів, це низькі вимоги до позичальника. Наприклад, для отримання кредиту в банку, можуть знадобиться наступні документи:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • довідка про доходи.

А також додатково можуть знадобитися:

 • свідоцтво про шлюб;
 • диплом про освіту;
 • довідка про наявність нерухомості та інші документи.

Для отримання онлайн кредиту, з документів потрібні:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код.

Як бачите різниця суттєва. Важливо знати, що в МФО теж може знадобиться підтвердження доходу, але тільки, якщо оформляється велика сума.

Як отримати кредит онлайн на карту?

Отримати кредит онлайн на карту не важко досвідченому інтернет користувачеві. Але, якщо Ви не знаєте, як правильно подати заявку, прочитайте наше керівництво.

 1. За допомогою кредитного калькулятора виберіть суму і термін, система покаже вам ті організації, які відповідають вашим вимогам. Визначтеся, і зробивши вибір натисніть «взяти кредит»
 2. Після того, як ви потрапили на офіційний сайт компанії, також вкажіть суму і термін.
 3. Наступний етап, це безпосередня подача заявки. Вона може відбуватися в два кроки. Спочатку реєструєте свій особистий кабінет, після заповнюєте в ньому заявку.
 4. Заповнивши всі необхідні поля, потрібно пройти процедуру верифікації банківської карти. Введіть всі необхідні дані з карти у відповідних полях на сайті. На карті заблокується невелика сума грошей, щоб система могла визначити, що з картою все в порядку.

Важливо! Карта, яка буде підв`язана до особистого кабінету, повинна бути зареєстрована на ту людину, хто подає заявку на кредит онлайн.

Коли ви виконаєте всі дії, протягом 15 хвилин заявка буде розглянута автоматично системою, або фахівцем. У разі схвалення, гроші моментально надійдуть на карту.

Способи погашення

Такий момент, як погашення кредиту теж добре продуманий, є простим і зрозумілим. Існує кілька способів проведення цієї нехитрої операції.

 1. Погасити кредит можна на сайті компанії в особистому кабінеті. Причому для погашення можна використовувати будь-яку карту, а не тільки ту, на яку був оформлений кредит.
 1. За допомогою онлайн банкінгу, наприклад, Приват24.
 2. Можна також скористатися терміналами самообслуговування компанії IBox і EasyPay.
 3. Також кредит можна погасити на касі будь-якого банку України, за допомогою реквізитів компанії. При переказі грошей потрібно вказати номер кредитного договору, який відправляється вам на електронну пошту.

У випадку з банком і терміналом, переказ грошей може займати до 3-х робочих днів. Якщо вибрали цей спосіб, краще провести операцію заздалегідь.

Плюси і мінуси онлайн кредитів

Звичайно, скрізь є свої плюси і мінуси, і онлайн кредити не виняток. Пропонуємо Вам детально розглянути ці два положення. Можливо, це допоможе зробити вибір.

Плюси онлайн кредитів

У онлайн кредитів є ряд плюсів, до яких можна віднести наступні:

 • мінімальні вимоги до позичальника;
 • простота оформлення заявки;
 • швидкість отримання грошей;
 • регулярно проводяться різні акції;
 • можливо отримати перший кредит під 0%;
 • а також можливість отримати гроші на карту, не відвідуючи відділення.

Мінуси онлайн кредитів

Мінуси онлайн кредитів виглядають наступним чином:

 • межа максимальної суми кредиту. У банку, хоч і складніше, але можна отримати більше суму;
 • термін кредитування також набагато коротше, ніж у банках;
 • великі штрафи за прострочені кредити.

Закон про онлайн кредитуванні

Природно, мікрофінансові організації регулюються певним законом України. Найчастіше оформлення відбувається в онлайн режимі, і поставити позмінну підпис просто немає можливості. Тому договір надсилається на електронну пошту позичальника. В такому випадку в силу вступає Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг».

А також взаємодії між кредитором і позичальником регулюється статтею 1054-1057 Цивільного кодексу України.

Портал «Kreditovich» є інформаційним. Ми не мікрофінансова організація і не видаємо кредити. Також ми не несемо відповідальність за діяльність організацій, представлених на нашому сайті. Перш, ніж оформити кредит, ознайомтеся з договором, і тільки тоді погоджуйтеся на його умови.

Останні записи блогу

Українське бюро кредитних історій
Українське бюро кредитних історій (УБКІ) — це компанія, якій банки, мікрофінансові організації, страхові та лізингові компанії відправляють інформацію про кредитну історію людини. Інформацію про вашу ...
Читати
автокредит без довідок
Якщо не кожен, то більшість людей, хотіли б мати власний автомобіль. Така покупка здатна не просто зробити людину щасливою, а змінити її життя. Якщо на ...
Читати