Автокредит без довідки про доходи: як отримати?

Якщо не кожен, то більшість людей, хотіли б мати власний автомобіль. Така покупка здатна не просто зробити людину щасливою, а змінити її життя. Якщо на щастя, у вас є стабільне джерело доходу, то в такому випадку, ви без будь-яких проблем можете оформити автокредит у банку.

Але, що робити людині, яка з якихось причин не може підтвердити своє працевлаштування? Або, наприклад, тільки звільнився з роботи, а придбати автомобіль потрібно в найкоротші терміни.

Зміст

  1. Як отримати кредит не маючи роботи?
  2. Банківський експрес кредит
  3. Онлайн кредит на автомобіль
  4. Кредит під заставу майна
  5. Які банки видають кредит на авто?
  6. Підсумок

Як отримати автокредит не маючи роботи?

Відразу хотілося б відзначити, що далеко не всі банки видають автокредит людині, яка не може офіційно підтвердити своє працевлаштування. Проте існують такі банки, в яких при оформленні автокредиту з вас не будуть вимагати довідку про доходи, для підтвердження працевлаштування. Але потрібно бути готовим до більш жорстких вимог.

І перший неприємний «сюрприз» у цій схемі, це процентна ставка і сума кредиту. Є непопулярні банки, які намагаються отримати клієнтів будь-якою ціною. Саме такі і підходять для людей, хто прагне отримати автокредит без довідки про доходи. Але, якщо звернемо увагу на те, які процентні ставки пропонують такі банки, можуть виникнути сумніви. У порівнянні зі споживчими кредитами для людей працюючих, процентна ставка буде вище на 5-10%. Обґрунтовують вони це тим, що подібні кредити є ризикованими. З цієї ж причини сума кредиту може бути обмежена в розмірі.

До речі, під час розгляду заявки на автокредит буде враховуватися ваша кредитна історія. Тому, якщо ви звертаєтеся в банк вперше, це може зайняти деякий час.

Банківський експрес кредит

Якщо вам не вистачає деякої суми для покупки автомобіля, можна оформити банківський експрес кредит. Заявки на кредит такого роду розглядаються дуже швидко. Для отримання експрес кредиту в банку, потрібно буде надати документи, що засвідчують особу, в тому числі що підтверджують місце прописки, і номери телефонів родичів, друзів, і в деяких випадках з місця роботи. Але, потрібно знати, що відсотки на такі кредити досить високі. Перед подачею заявки добре подумайте, чи є цей спосіб для вас підйомним.

Онлайн кредит на автомобіль

Онлайн кредити також славляться високою процентною ставкою. І в той же час, ті люди, які не мають можливості надати довідки про доходи, користуються послугами мікрофінансування. Але, такі кредити видаються на короткий термін і невеликими сумами. Тому, для покупки авто, онлайн кредити не підійдуть.

Якщо у вас вже є автомобіль, тоді вам буде корисно знати, що мікрокредит можна взяти на ремонт авто, але ні як на його покупку.

Кредит під заставу майна

Найкращий варіант у ситуації, коли немає офіційного працевлаштування, це кредит під заставу майна. Такий кредит отримати дуже легко, а процентні ставки по ньому будуть найнижчі, які тільки може запропонувати банк.

Практично в будь-якому банку можна отримати подібний кредит, так як ризики зводяться до мінімуму. Суть такої позики полягає в тому, що позичальник залишає в заставу своє майно. Те, що ви надасте банку, як майно, визначає яка сума кредиту буде видана банком.

Які банки видають кредит на авто?

Список банків і умови на яких вони надають кредит на покупку авто.

БАНКПРОЦЕНТНА СТАВКА
Альфа-БанкОт 0.01 %
Мотор-Банк14 — 19 %
Кредит Оптіма БанкОт 23 %
«Банк Південний»От 18.9 %
Уксиббанк1 — 15.9 %
Піреус Банк11 — 21 %
Оксі БанкОт 23 %
Креді Агріколь БанкОт От 18.99 %
ІдеаБанкОт 21.99%

Умови можуть змінюватися, уточнюйте в банку.

Підсумок

Перш, ніж оформляти автокредит під заставу майна добре подумайте, чи варто цього ваша покупка. Якщо ви все ж зважилися, перед підписанням договору потрібно ретельно його вивчити. В ідеалі проконсультуйтеся з юристом, який добре орієнтується в даній сфері.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *